Bazény Skypool

Skypool Vám nabízí velmi kvalitní bazén za atraktivní cenu.Výhodou je rovněž rychlá a snadná montáž.
Skypool - bazén postavený za pár dní. Bez problémů, bezpečně a jen za pár dní bazén postavíte.
Skypool si můžete postavit i sami. Konstrukce bazénu je z ocelových galvanizovaných plechů s vysokou odolností proti korozi.
Skypool lze umístit v jakémkoli terénu. Bazén lze nainstalovat na kterékoli podloží, ve svahu i na těžko přístupných místech.
Skypool je výjimečný bazén. Vyberte si z mnoha tvarů, hloubek, barev a k bazénu zvolte příslušenství AstralPool.
Více o bazénech Skypool najdete v našem online katalogu.
Díky svým dlouhodobým a bohatým zkušenostem v oboru byla společnost AstralPool pověřena v roce 2003 vývojem a výstavbou „plovoucího“ bazénu pro konání mistrovství světa v plavání v Barceloně. Bazén o rozměrech 50 x 25 x 2 m a objemu vody 2500 m3 byl postaven v moderní hale Palau Sant Jordi v Barceloně. Konstrukce bazénu byla smontována z plechových panelů z galvanizované oceli o tloušťce 2 mm. Vzhledem ke striktním předpisům provozovatele této multifunkční haly nemohl být bazén nijak ukotven do podlahy. Tento požadavek donutil firmu uplatnit novátorský patentovaný systém spočívající v použití výztuhových ocelových tyčí, které udrží tlak vody působící na stěny bazénu. Tohoto náročného úkolu se firma zhostila se ctí. Montáž celého bazénu včetně filtračního systému trvala pouhých 17 dní, jeho demontáž pak po ukončení mistrovství jen 7 dní. Tento systém navíc umožňuje bazén kompletně smontovat a demontovat opakovaně – podle potřeby.
Společnost AstralPool dokázala uplatnit tento nově vyvinutý systém konstrukce bazénů i v rámci dalšího komerčního využití. Už v roce 2004 zahájila výrobu a distribuci veřejných i soukromých bazénů z galvanizovaných ocelových panelů pod obchodním názvem Skypool.
Veřejné bazény Skypool jsou vyráběny jak ve variantě „plovoucí“, tak v konvenčním provedení s pevným ukotvením. K hlavním přednostem tohoto systému patří nižší cena a hlavně velmi snadná montáž a variabilita co do tvaru i hloubky bazénu (lze kombinovat panely rovné i do oblouku). Bazén je tak možno umístit téměř kamkoli (například na mistrovství světa v plavání v Shanghaji v dubnu 2006 bude soutěžní bazén postaven na tenisových kurtech).