Registrace do "Akcí" pro zákazníky, kteří u nás již nakupují


Vyplňte následující údaje a odešlete tlačítkem Odeslat. Po ověření Vašich údajů v seznamu našich zákazníků Vám bude zaslán e-mail s oznámením o aktivaci účtu.

přihlašovací jméno:
heslo:
ověření hesla:
 
obchodní název firmy: Adresa
obor podnikání: ulice, č.p.:
kontaktní osoba: město:
telefon: PSČ:
e-mail: stát:
poznámka:
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zaškrtnutím zaškrtávacího políčka výslovně souhlasím s tím, aby firma Astral-bazénové příslušenství, s.r.o. se sídlem Doubravice 86, 251 70  Dobřejovice, DIČ: CZ61678627, jakožto Správce, zpracovávala mé osobní a organizační údaje (např. jméno, příjmení, adresu, elektronickou adresu, telefonní číslo, identifikační údaje vydané státem, cookie, IP adresu apod.) za účelem nabízení služeb, zasílání obchodních nabídek a sdělení, zpracování a potvrzování objednávek, zasílání faktur a další obchodní korespondence či dokumentace v souladu s čl. 6, odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2014 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Prohlašuji, že veškeré mnou poskytnuté údaje jsou pravdivé. Souhlas s výše uvedeným zpracováním mých osobních údajů poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou a to za účelem dalšího rozvoje dodavatelsko-odběratelského obchodního vztahu, kdy Správce je v pozici velkoobchodního dodavatele bazénové technologie. Beru na vědomí, že mám právo svůj souhlas kdykoli odvolat a to písemně na info@astralpool.cz.
Jsem si plně vědom/a, že mám právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu, úpravu, doplnění, omezení zpracování či výmaz a mám právo se kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 Ano, souhlasím